
Model M30 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 100 TH/s za potrošnju energije od 3400W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 3.57 | $ 108.52 | $ 1 302.26 |
| Struja | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Dobit | $ 0.30 | $ 9.17 | $ 110.08 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400U±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M30 |
| Otpuštanje | Oct 2020 |
| veličina | 155 x 225 x 425mm |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 2 |
| vlast | 3400U |
| napon | 12V |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 5 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigerija | Na lageru | 471 dana | |||
Španjolska | Na lageru | 140 dana |