
Model M30 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 112 TH/s za potrošnju energije od 3472W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 3.99 | $ 121.54 | $ 1 458.49 |
| Struja | $ 3.33 | $ 101.45 | $ 1 217.42 |
| Dobit | $ 0.66 | $ 20.09 | $ 241.07 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 112 TH/s±10% | 3472U±10% | 31.00j/TH | $ 0.66 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M30 |
| Otpuštanje | Oct 2020 |
| veličina | 125 x 225 x 425mm |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 2 |
| vlast | 3472U |
| napon | 12V |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 5 - 90 % |