
Model M60 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 172 TH/s za potrošnju energije od 3422W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 6.13 | $ 186.58 | $ 2 238.95 |
| Struja | $ 3.29 | $ 99.99 | $ 1 199.89 |
| Dobit | $ 2.84 | $ 86.59 | $ 1 039.06 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 172 TH/s±10% | 3422U±10% | 19.90j/TH | $ 2.84 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M60 |
| Otpuštanje | Feb 2024 |
| veličina | 430 x 155 x 226mm |
| težina | 13500g |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 2 |
| vlast | 3422U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 218 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 198 dana | |||
Kina | Na lageru | 198 dana |