
Model M60 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 186 TH/s za potrošnju energije od 3441W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 6.65 | $ 202.49 | $ 2 429.86 |
| Struja | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Dobit | $ 3.35 | $ 101.94 | $ 1 223.30 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441U±10% | 18.50j/TH | $ 3.35 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M60 |
| Otpuštanje | Feb 2024 |
| veličina | 430 x 155 x 226mm |
| težina | 13500g |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 2 |
| vlast | 3441U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Španjolska | Na lageru | 257 dana | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 253 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 230 dana | |||
Kina | Na lageru | 230 dana |