
Model M63 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 334 TH/s za potrošnju energije od 6646W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 11.90 | $ 362.14 | $ 4 345.73 |
| Struja | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| Dobit | $ 5.52 | $ 167.95 | $ 2 015.37 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646U±10% | 19.90j/TH | $ 5.52 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M63 |
| Otpuštanje | Nov 2023 |
| veličina | 483 x 663 x 86mm |
| težina | 27500g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Hydro |
| vlast | 6646U |
| napon | AC380~480V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 10 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 219 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 199 dana | |||
Kina | Na lageru | 199 dana |