
Model M66 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 280 TH/s za potrošnju energije od 5572W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 9.97 | $ 303.42 | $ 3 640.99 |
| Struja | $ 5.35 | $ 162.81 | $ 1 953.77 |
| Dobit | $ 4.62 | $ 140.60 | $ 1 687.22 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 280 TH/s±10% | 5572U±10% | 19.90j/TH | $ 4.62 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M66 |
| Otpuštanje | Nov 2023 |
| veličina | 267 x 147 x 401mm |
| težina | 16000g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Hydro |
| vlast | 5572U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 10 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 498 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 452 dana |