
Model M76 Iz MicroBT rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 336 TH/s za potrošnju energije od 5200W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 11.99 | $ 364.98 | $ 4 379.79 |
| Struja | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Dobit | $ 7.00 | $ 213.04 | $ 2 556.46 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200U±10% | 15.48j/TH | $ 7.00 |
| Proizvođač | MicroBT |
| Model | M76 |
| Otpuštanje | Dec 2025 |
| veličina | 267 x 147 x 401mm |
| težina | 18000g |
| Razina buke | 75DB |
| vlast | 5200U |
| napon | AC 380 V – 480 V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 315 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 287 dana |