
Model INIBOX Iz Pinecone rudarstvo versahash algoritam s maksimalnim hashrateom od 850 MH/s za potrošnju energije od 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 1.54 | $ 46.81 | $ 561.68 |
| Struja | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Dobit | $ 1.06 | $ 32.20 | $ 386.36 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500U±10% | 588.24j/GH | $ 1.06 |
| Proizvođač | Pinecone |
| Model | INIBOX |
| Također poznat kao | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Otpuštanje | Jul 2025 |
| veličina | 195 x 165 x 125mm |
| težina | 3050g |
| Razina buke | 60DB |
| vlast | 500U |
| napon | 220V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 5 - 65 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Na lageru | Nikada | |||
Španjolska | Na lageru | Nikada | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | Nikada | |||
Ujedinjene države | Na lageru | Nikada |