
Model D1 Iz VolcMiner rudarstvo scrypt algoritam s maksimalnim hashrateom od 14 GH/s za potrošnju energije od 4150W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 6.06 | $ 184.60 | $ 2 215.16 |
| Struja | $ 3.98 | $ 121.26 | $ 1 455.16 |
| Dobit | $ 2.08 | $ 63.33 | $ 760.01 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 14 GH/s±10% | 4150U±10% | 296.43j/GH | $ 2.08 |
| Proizvođač | VolcMiner |
| Model | D1 |
| Također poznat kao | WolcMiner D1 Lite 14Gh |
| Otpuštanje | Feb 2025 |
| veličina | 335 x 197 x 285mm |
| težina | 15600g |
| Razina buke | 70DB |
| obožavatelj(i) | 4 |
| vlast | 4150U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |