
Modell A3 A címről Bitdeer Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 260 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3640W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 9.28 | $ 282.36 | $ 3 388.27 |
| Villamosenergia | $ 3.49 | $ 106.36 | $ 1 276.33 |
| profit | $ 5.78 | $ 176.00 | $ 2 111.94 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 3640W±10% | 14.00j/TH | $ 5.78 |
| Gyártó | Bitdeer |
| Modell | A3 |
| Más néven is ismert | Bitdeer SealMiner A3 Air Bitcoin Miner |
| Feloldás | Sep 2025 |
| Méret | 197 x 365 x 292mm |
| súly | 15500g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3640W |
| Feszültség | 220-277V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 800 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 728 napok |