
Modell A3 A címről Bitdeer Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 660 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 8250W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 23.53 | $ 716.24 | $ 8 594.88 |
| Villamosenergia | $ 7.92 | $ 241.07 | $ 2 892.78 |
| profit | $ 15.61 | $ 475.18 | $ 5 702.10 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 660 TH/s±10% | 8250W±10% | 12.50j/TH | $ 15.61 |
| Gyártó | Bitdeer |
| Modell | A3 |
| Más néven is ismert | BitDeer SealMiner A3 Pro Hydro |
| Feloldás | Sep 2025 |
| Méret | 482 x 665 x 86mm |
| súly | 20500g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro cooling |
| hatalom | 8250W |
| Feszültség | 380-480V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |