
Modell D9 A címről Bitmain Bányászat x11 Algoritmus a maximális hashrate 1.77 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 2839W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 7.69 | $ 233.97 | $ 2 807.63 |
| Villamosenergia | $ 2.73 | $ 82.96 | $ 995.47 |
| profit | $ 4.96 | $ 151.01 | $ 1 812.16 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| X11 | 1.77 TH/s±10% | 2839W±10% | 1.60j/GH | $ 4.96 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | D9 |
| Más néven is ismert | Antminer D9 1.77Th |
| Feloldás | Feb 2023 |
| Méret | 316 x 430 x 570mm |
| súly | 16200g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 2839W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Nigéria | Készleten | 325 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 208 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 180 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 164 napok |