
Modell E3 A címről Bitmain Bányászat ethash Algoritmus a maximális hashrate 190 MH/s a következő energiafogyasztás esetén 760W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.11 | $ 3.47 | $ 41.68 |
| Villamosenergia | $ 0.73 | $ 22.21 | $ 266.49 |
| profit | -$ 0.62 | -$ 18.73 | -$ 224.80 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 190 MH/s±10% | 760W±10% | 4.00j/MH | -$ 0.62 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | E3 |
| Feloldás | Jul 2018 |
| Méret | 130 x 328 x 399mm |
| súly | 10500g |
| Zajszint | 76db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 760W |
| Feszültség | 11.60~13.00 V |
| Interfész | Ethernet |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Kína | Nincs készleten | 26 napok |