
Modell E9 A címről Bitmain Bányászat ethash Algoritmus a maximális hashrate 3.68 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 2200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.20 | $ 66.84 | $ 802.05 |
| Villamosenergia | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| profit | $ 0.08 | $ 2.55 | $ 30.64 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.68 GH/s±10% | 2200W±10% | 597.83j/GH | $ 0.08 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | E9 |
| Feloldás | Feb 2023 |
| Méret | 195 x 310 x 550mm |
| súly | 20200g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 2200W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | 856 napok | |||
Kína | Készleten | 783 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 418 napok |