
Modell KA3 A címről Bitmain Bányászat kadena Algoritmus a maximális hashrate 173 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3287W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 3.20 | $ 97.32 | $ 1 167.86 |
| Villamosenergia | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| profit | $ 0.04 | $ 1.28 | $ 15.31 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287W±10% | 19.00j/TH | $ 0.04 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | KA3 |
| Feloldás | May 2024 |
| Méret | 195 x 290 x 430mm |
| súly | 17700g |
| Zajszint | 80db |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3287W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 10 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Kína | Készleten | 626 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 588 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 345 napok |