
Modell L11 A címről Bitmain Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 20 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 3680W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 8.64 | $ 263.10 | $ 3 157.22 |
| Villamosenergia | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| profit | $ 5.11 | $ 155.57 | $ 1 866.86 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680W±10% | 184.00j/GH | $ 5.11 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | L11 |
| Feloldás | Sep 2025 |
| Méret | 195 x 290 x 379mm |
| súly | 15500g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 3680W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |