
Modell L11 A címről Bitmain Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 21 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 3612W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 9.06 | $ 275.69 | $ 3 308.27 |
| Villamosenergia | $ 3.47 | $ 105.54 | $ 1 266.51 |
| profit | $ 5.59 | $ 170.15 | $ 2 041.76 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 21 GH/s±10% | 3612W±10% | 172.00j/GH | $ 5.59 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | L11 |
| Feloldás | Sep 2025 |
| Méret | 195 x 290 x 379mm |
| súly | 15800g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 3612W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | Soha | |||
Kína | Nincs készleten | Soha |