
Modell L7 A címről Bitmain Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 9.3 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 3425W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 4.03 | $ 122.63 | $ 1 471.50 |
| Villamosenergia | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| profit | $ 0.74 | $ 22.55 | $ 270.56 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.3 GH/s±10% | 3425W±10% | 368.28j/GH | $ 0.74 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | L7 |
| Más néven is ismert | Antminer L7 9300Mh |
| Feloldás | Feb 2022 |
| Méret | 195 x 290 x 370mm |
| súly | 15000g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3425W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | 278 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 191 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 174 napok | |||
Kína | Készleten | 174 napok |