
Modell S19 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 104 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3068W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 3.71 | $ 112.89 | $ 1 354.73 |
| Villamosenergia | $ 2.95 | $ 89.65 | $ 1 075.76 |
| profit | $ 0.76 | $ 23.25 | $ 278.97 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 104 TH/s±10% | 3068W±10% | 29.50j/TH | $ 0.76 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Feloldás | Jul 2021 |
| Méret | 195 x 290 x 370mm |
| súly | 13200g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3068W |
| Feszültség | 12V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 35 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Készleten | 620 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 160 napok |