
Modell S19 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 96 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 2832W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 3.42 | $ 104.21 | $ 1 250.52 |
| Villamosenergia | $ 2.72 | $ 82.75 | $ 993.01 |
| profit | $ 0.71 | $ 21.46 | $ 257.51 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 96 TH/s±10% | 2832W±10% | 29.50j/TH | $ 0.71 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Feloldás | Aug 2021 |
| Méret | 195 x 290 x 400mm |
| súly | 14200g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | 2 |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 2832W |
| Feszültség | 12V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |