
Modell S19 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 151 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3247W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 5.38 | $ 163.81 | $ 1 965.67 |
| Villamosenergia | $ 3.12 | $ 94.88 | $ 1 138.53 |
| profit | $ 2.26 | $ 68.93 | $ 827.14 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 151 TH/s±10% | 3247W±10% | 21.50j/TH | $ 2.26 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S19 |
| Feloldás | Jun 2024 |
| Méret | 195 x 290 x 400mm |
| súly | 14500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Air |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3247W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | 297 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 95 napok |