
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 200 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3500W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 7.13 | $ 217.15 | $ 2 605.77 |
| Villamosenergia | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| profit | $ 3.77 | $ 114.88 | $ 1 378.53 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 3.77 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Más néven is ismert | Antminer S21 200T |
| Feloldás | Feb 2024 |
| Méret | 400 x 195 x 290mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3500W |
| Feszültség | 12 |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Készleten | 631 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 203 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 173 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 157 napok | |||
Kína | Készleten | 116 napok |