
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 335 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5360W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 11.95 | $ 363.65 | $ 4 363.80 |
| Villamosenergia | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| profit | $ 6.80 | $ 207.03 | $ 2 484.37 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.80 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Más néven is ismert | Antminer S21 Hydro 335T |
| Feloldás | Feb 2024 |
| Méret | 410 x 170 x 209mm |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydrocooling |
| hatalom | 5360W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Kína | Készleten | 493 napok | |||
Kína | Készleten | 480 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 259 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 239 napok | |||
Kína | Készleten | 218 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 218 napok | |||
Kína | Készleten | 158 napok |