
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 235 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3877W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 8.41 | $ 255.83 | $ 3 069.98 |
| Villamosenergia | $ 3.72 | $ 113.29 | $ 1 359.43 |
| profit | $ 4.68 | $ 142.55 | $ 1 710.55 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 235 TH/s±10% | 3877W±10% | 16.50j/TH | $ 4.68 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Feloldás | Jun 2025 |
| Méret | 400 x 195 x 290mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3877W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 10 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Nincs készleten | Soha | |||
Kína | Készleten | 391 napok | |||
Kína | Készleten | 389 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 314 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 285 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 238 napok |