
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 245 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3675W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 8.75 | $ 266.18 | $ 3 194.18 |
| Villamosenergia | $ 3.53 | $ 107.38 | $ 1 288.60 |
| profit | $ 5.22 | $ 158.80 | $ 1 905.58 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 245 TH/s±10% | 3675W±10% | 15.00j/TH | $ 5.22 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Más néven is ismert | Antminer S21 Pro |
| Feloldás | Nov 2025 |
| Méret | 400 x 195 x 290mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3675W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Kína | Készleten | 471 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 278 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 253 napok | |||
Kína | Készleten | 241 napok |