
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 300 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 4050W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 10.71 | $ 325.93 | $ 3 911.11 |
| Villamosenergia | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| profit | $ 6.82 | $ 207.58 | $ 2 491.02 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 6.82 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Feloldás | Sep 2024 |
| Méret | 400 x 195 x 290mm |
| súly | 14400g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Oil cooling |
| hatalom | 4050W |
| Interfész | Ethernet 10/100M |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Spanyolország | Készleten | 598 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 555 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 504 napok | |||
Kína | Készleten | 361 napok | |||
Kína | Készleten | 352 napok |