
Modell S9 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 13.5 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 1310W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.84 |
| Villamosenergia | $ 1.26 | $ 38.28 | $ 459.34 |
| profit | -$ 0.78 | -$ 23.62 | -$ 283.50 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1310W±10% | 97.04j/TH | -$ 0.78 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S9 |
| Feloldás | Aug 2019 |
| Méret | 135 x 158 x 350mm |
| súly | 4200g |
| Zajszint | 76db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 1310W |
| Feszültség | 11.60 ~13.00V |
| Interfész | Ethernet |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha |