
Modell L9 A címről Bitmain Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 27 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 5670W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 11.78 | $ 358.61 | $ 4 303.35 |
| Villamosenergia | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| profit | $ 6.34 | $ 192.94 | $ 2 315.22 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 6.34 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | L9 |
| Más néven is ismert | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Feloldás | Nov 2025 |
| Méret | 445 x 88 x 670mm |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro cooling |
| hatalom | 5670W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 551 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 501 napok | |||
Kína | Készleten | 489 napok | |||
Kína | Készleten | 480 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 312 napok |