
Modell L A címről BW Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 550 MH/s a következő energiafogyasztás esetén 950W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.23 | $ 7.07 | $ 84.87 |
| Villamosenergia | $ 0.91 | $ 27.76 | $ 333.11 |
| profit | -$ 0.68 | -$ 20.69 | -$ 248.23 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 550 MH/s±10% | 950W±10% | 1.73j/MH | -$ 0.68 |
| Gyártó | BW |
| Modell | L |
| Feloldás | Jan 2018 |
| Méret | 130 x 155 x 350mm |
| súly | 5750g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 950W |
| Feszültség | 12V |
| Interfész | Ethernet |
| Páratartalom | 5 - 95 % |