
Modell A15 A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 206 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3667W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 7.35 | $ 223.62 | $ 2 683.41 |
| Villamosenergia | $ 3.52 | $ 107.15 | $ 1 285.80 |
| profit | $ 3.83 | $ 116.47 | $ 1 397.62 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 206 TH/s±10% | 3667W±10% | 17.80j/TH | $ 3.83 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | A15 |
| Más néven is ismert | Avalon Miner A15XP-206T |
| Feloldás | Dec 2024 |
| Méret | 301 x 192 x 292mm |
| súly | 14900g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 3667W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | -5 - 35 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 626 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 569 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 272 napok | |||
Kína | Készleten | 199 napok |