
Modell A16 A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 300 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3850W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 10.73 | $ 326.73 | $ 3 920.76 |
| Villamosenergia | $ 3.70 | $ 112.50 | $ 1 349.96 |
| profit | $ 7.04 | $ 214.23 | $ 2 570.79 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 3850W±10% | 12.83j/TH | $ 7.04 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | A16 |
| Más néven is ismert | A16XT-300T |
| Feloldás | Apr 2026 |
| Méret | 366 x 213 x 300mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3850W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 35 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |