
Modell A13 A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 130 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3250W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 4.63 | $ 141.01 | $ 1 692.07 |
| Villamosenergia | $ 3.12 | $ 94.96 | $ 1 139.58 |
| profit | $ 1.51 | $ 46.04 | $ 552.49 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 130 TH/s±10% | 3250W±10% | 25.00j/TH | $ 1.51 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | A13 |
| Más néven is ismert | Avalon Miner A1366 |
| Feloldás | Nov 2022 |
| Méret | 192 x 297 x 292mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 6 |
| hatalom | 3250W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 35 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |