
Modell A13 A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 119 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3570W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 4.24 | $ 129.18 | $ 1 550.10 |
| Villamosenergia | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| profit | $ 0.82 | $ 24.86 | $ 298.32 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 119 TH/s±10% | 3570W±10% | 30.00j/TH | $ 0.82 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | A13 |
| Más néven is ismert | Avalon Miner A1366I-119T Immersion Cooling |
| Feloldás | May 2024 |
| Méret | 292 x 171 x 281mm |
| súly | 9700g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Immersion Liquid |
| hatalom | 3570W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 119 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 108 napok |