
Modell Mini A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 37.5 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 800W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 1.34 | $ 40.79 | $ 489.53 |
| Villamosenergia | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| profit | $ 0.57 | $ 17.42 | $ 209.02 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | Mini |
| Más néven is ismert | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Feloldás | Jan 2025 |
| Méret | 760 x 104 x 214mm |
| súly | 8350g |
| Zajszint | 55db |
| Hűtés | Heater for home |
| hatalom | 800W |
| Feszültség | 110-240V AC 50/60Hz |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | -5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Spanyolország | Készleten | 820 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 673 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 612 napok | |||
Kína | Készleten | 611 napok | |||
Kína | Készleten | 544 napok | |||
Európa | Készleten | 186 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 60 napok |