
Modell 1126 A címről Canaan Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 68 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3420W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.42 | $ 73.76 | $ 885.08 |
| Villamosenergia | $ 3.28 | $ 99.93 | $ 1 199.19 |
| profit | -$ 0.86 | -$ 26.18 | -$ 314.11 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 68 TH/s±10% | 3420W±10% | 50.29j/TH | -$ 0.86 |
| Gyártó | Canaan |
| Modell | 1126 |
| Más néven is ismert | Avalon 1126 Pro S |
| Feloldás | Aug 2021 |
| Méret | 331 x 195 x 292mm |
| súly | 11200g |
| Zajszint | 75db |
| hatalom | 3420W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 35 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |