
Modell E11 A címről Ebang Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 30 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 1950W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 1.06 | $ 32.33 | $ 387.94 |
| Villamosenergia | $ 1.87 | $ 56.98 | $ 683.75 |
| profit | -$ 0.81 | -$ 24.65 | -$ 295.80 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 30 TH/s±10% | 1950W±10% | 65.00j/TH | -$ 0.81 |
| Gyártó | Ebang |
| Modell | E11 |
| Más néven is ismert | E11 30T |
| Feloldás | Oct 2018 |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 1950W |
| Feszültség | 11.8V~13.0V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |