
Modell DG A címről ElphaPex Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 14 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 3920W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 6.10 | $ 185.69 | $ 2 228.25 |
| Villamosenergia | $ 3.76 | $ 114.54 | $ 1 374.51 |
| profit | $ 2.34 | $ 71.14 | $ 853.74 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 14 GH/s±10% | 3920W±10% | 280.00j/GH | $ 2.34 |
| Gyártó | ElphaPex |
| Modell | DG |
| Más néven is ismert | ElphaPex DG 1 Plus LTC+DOGE 14000M |
| Feloldás | Jul 2024 |
| Méret | 432 x 196 x 287mm |
| súly | 18300g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Air |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3920W |
| Feszültség | 200-240V |
| Interfész | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |