
Modell L1 A címről Fluminer Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 6 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 1400W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.58 | $ 78.48 | $ 941.72 |
| Villamosenergia | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| profit | $ 1.23 | $ 37.57 | $ 450.82 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400W±10% | 233.33j/GH | $ 1.23 |
| Gyártó | Fluminer |
| Modell | L1 |
| Más néven is ismert | Fluminer L1 6Gh |
| Feloldás | Jun 2025 |
| Méret | 140 x 300 x 450mm |
| súly | 12800g |
| Zajszint | 45db |
| Rajongó(k) | 3 |
| hatalom | 1400W |
| Interfész | Ethernet / Wifi |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Spanyolország | Készleten | 659 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 547 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 497 napok | |||
Kína | Készleten | 496 napok |