
Modell L A címről Fluminer Bányászat scrypt Algoritmus a maximális hashrate 1 GH/s a következő energiafogyasztás esetén 230W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.44 | $ 13.28 | $ 159.37 |
| Villamosenergia | $ 0.22 | $ 6.72 | $ 80.65 |
| profit | $ 0.22 | $ 6.56 | $ 78.72 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 1 GH/s±10% | 230W±10% | 230.00j/GH | $ 0.22 |
| Gyártó | Fluminer |
| Modell | L |
| Feloldás | May 2025 |
| Méret | 320 x 160 x 160mm |
| Zajszint | 40db |
| hatalom | 230W |
| Interfész | Ethernet / Wifi |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 936 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 851 napok | |||
Kína | Készleten | 848 napok |