
Modell T A címről Fluminer Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 115 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 1700W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 4.10 | $ 124.86 | $ 1 498.33 |
| Villamosenergia | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| profit | $ 2.47 | $ 75.19 | $ 902.24 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 115 TH/s±10% | 1700W±10% | 14.78j/TH | $ 2.47 |
| Gyártó | Fluminer |
| Modell | T |
| Feloldás | Aug 2025 |
| Méret | 450 x 140 x 300mm |
| súly | 12600g |
| Zajszint | 50db |
| hatalom | 1700W |
| Feszültség | 110-240V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Nincs készleten | Soha | |||
Spanyolország | Készleten | 458 napok | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 453 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 412 napok |