Modell T2 A címről Innosilicon Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 32 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 2200W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 1.14 | $ 34.72 | $ 416.64 |
| Villamosenergia | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| profit | -$ 0.97 | -$ 29.56 | -$ 354.77 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 32 TH/s±10% | 2200W±10% | 68.75j/TH | -$ 0.97 |
| Gyártó | Innosilicon |
| Modell | T2 |
| Más néven is ismert | T2turbo+32T (T2T-32T) |
| Feloldás | Sep 2018 |
| Méret | 150 x 180 x 400mm |
| súly | 7500g |
| Zajszint | 72db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 2200W |
| Feszültség | 12V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |