
Modell M30 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 100 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3400W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 3.56 | $ 108.49 | $ 1 301.88 |
| Villamosenergia | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| profit | $ 0.30 | $ 9.14 | $ 109.70 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M30 |
| Feloldás | Oct 2020 |
| Méret | 155 x 225 x 425mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3400W |
| Feszültség | 12V |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Készleten | 471 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 140 napok |