
Modell M31 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 76 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3344W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.71 | $ 82.50 | $ 990.00 |
| Villamosenergia | $ 3.21 | $ 97.71 | $ 1 172.54 |
| profit | -$ 0.50 | -$ 15.21 | -$ 182.54 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 76 TH/s±10% | 3344W±10% | 44.00j/TH | -$ 0.50 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M31 |
| Feloldás | Apr 2020 |
| Méret | 130 x 220 x 390mm |
| súly | 12500g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3344W |
| Feszültség | 12V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | -5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |