
Modell M50 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 114 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3306W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 4.07 | $ 124.02 | $ 1 488.18 |
| Villamosenergia | $ 3.17 | $ 96.60 | $ 1 159.22 |
| profit | $ 0.90 | $ 27.41 | $ 328.97 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 114 TH/s±10% | 3306W±10% | 29.00j/TH | $ 0.90 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M50 |
| Feloldás | Jul 2022 |
| Méret | 125 x 225 x 425mm |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3306W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Készleten | 459 napok |