
Modell M53 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 230 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 6670W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 8.20 | $ 249.65 | $ 2 995.78 |
| Villamosenergia | $ 6.40 | $ 194.90 | $ 2 338.77 |
| profit | $ 1.80 | $ 54.75 | $ 657.01 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 230 TH/s±10% | 6670W±10% | 29.00j/TH | $ 1.80 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M53 |
| Feloldás | May 2023 |
| Méret | 86 x 482 x 663mm |
| súly | 27100g |
| Zajszint | 50db |
| hatalom | 6670W |
| Feszültség | AC 380~480 |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |