
Modell M53 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 260 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 6760W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 9.26 | $ 281.91 | $ 3 382.90 |
| Villamosenergia | $ 6.49 | $ 197.53 | $ 2 370.33 |
| profit | $ 2.77 | $ 84.38 | $ 1 012.57 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 6760W±10% | 26.00j/TH | $ 2.77 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M53 |
| Feloldás | May 2023 |
| Méret | 86 x 482 x 663mm |
| súly | 27500g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro cooling |
| hatalom | 6760W |
| Feszültség | AC 380~480 |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |