
Modell M56 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 194 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5550W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 6.93 | $ 211.05 | $ 2 532.58 |
| Villamosenergia | $ 5.33 | $ 162.17 | $ 1 946.05 |
| profit | $ 1.61 | $ 48.88 | $ 586.53 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 194 TH/s±10% | 5550W±10% | 28.61j/TH | $ 1.61 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M56 |
| Más néven is ismert | WhatsMiner M56-194T |
| Feloldás | Jan 2023 |
| Méret | 267 x 147 x 401mm |
| súly | 13000g |
| Zajszint | 45db |
| Hűtés | Water cooling |
| hatalom | 5550W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |