
Modell M60 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 172 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3422W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 6.15 | $ 187.33 | $ 2 247.90 |
| Villamosenergia | $ 3.29 | $ 99.99 | $ 1 199.89 |
| profit | $ 2.87 | $ 87.33 | $ 1 048.01 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 172 TH/s±10% | 3422W±10% | 19.90j/TH | $ 2.87 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M60 |
| Feloldás | Feb 2024 |
| Méret | 430 x 155 x 226mm |
| súly | 13500g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 3422W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | -5 - 35 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 217 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 198 napok | |||
Kína | Készleten | 197 napok |