
Modell M63 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 334 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 6646W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 11.91 | $ 362.54 | $ 4 350.46 |
| Villamosenergia | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| profit | $ 5.53 | $ 168.34 | $ 2 020.11 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646W±10% | 19.90j/TH | $ 5.53 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M63 |
| Feloldás | Nov 2023 |
| Méret | 483 x 663 x 86mm |
| súly | 27500g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro |
| hatalom | 6646W |
| Feszültség | AC380~480V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 219 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 199 napok | |||
Kína | Készleten | 199 napok |