
Modell M63 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 390 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 7215W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 13.91 | $ 423.44 | $ 5 081.26 |
| Villamosenergia | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| profit | $ 6.99 | $ 212.62 | $ 2 551.39 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 6.99 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M63 |
| Feloldás | Nov 2023 |
| Méret | 483 x 663 x 86mm |
| súly | 27500g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro |
| hatalom | 7215W |
| Feszültség | AC380~480V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 424 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 385 napok | |||
Kína | Készleten | 209 napok |